Vítejte ve škole Krokos!
Jsme online jazyková škola s více než sedmiletou zkušeností, která vám pomůže rychle a efektivně dosáhnout vašich jazykových cílů. Učte se česky, anglicky nebo francouzsky s našimi zkušenými učiteli a užijte si poutavý výukový proces.

Naše výhody
Profesionální učitelé
Naši odborníci mají více než 5 let zkušeností a vědí, jak zajistit, aby vaše učení bylo zajímavé a produktivní.
Individuální přístup
Nabízíme různé formáty výuky, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim cílům - ať už jde o pohodlné bydlení, složení zkoušek nebo podnikání.
Tisíce spokojených studentů
Důvěřuje nám více než 7 000 studentů, kteří zanechali více než 2 000 pozitivních recenzí.
Moderní platformy
Učte se na platformě, která vám vyhovuje, ať jste kdekoli.
Průběžná podpora
Poskytujeme kvalitní podporu a zpětnou vazbu od učitelů v každé fázi vašeho studia.
Balíčky pro vás
Nabízíme cenově výhodné balíčky pro vaše studium

Školení pro firmy

Školení zaměstnanců: Zlepšete komunikaci na pracovišti a zvyšte kvalitu života svých zaměstnanců pomocí našich programů.

Příprava na zkoušky: Připravte své zaměstnance na zkoušky pro získání trvalého pobytu a státního občanství v České republice - dodejte jim důvěru v jejich budoucí možnosti.

Individuální řešení pro soukromé zákazníky

Individuální lekce: Pomůžeme vám dosáhnout jakýchkoli jazykových cílů - ať už jde o přípravu na zkoušky, učení se jazyka pro cestování nebo práci.

Příprava na zkoušky: S námi se s jistotou připravíte na zkoušky pro získání trvalého pobytu a občanství v České republice.
Uvařte si čaj, zapněte počítač a začněte mluvit česky nebo anglicky.
Výuka na libovolné platformě, která vám vyhovuje.

Naše lekce
Vyberte si vhodný formát školení
Čeština pro cizince

Čeština nebo Angličtina

Úrovně A1-B2


Celkový počet lekcí: 10 lekcí

Doba trvání kurzu: 5 týdnů

Lekce 2krát týdně po 90 minutách


Cena: 2100 Kč

Přihlaste se
Skupiny pro firmy

Čeština nebo Angličtina


Celkový počet lekcí: 10 lekcí

Doba trvání kurzu: 5 týdnů

Lekce 2krát týdně po 90 minutách


Cena: 2500 Kč

Přihlaste se
Individuální lekce

Čeština, Angličtina nebo Francouzština


Cena jedné lekce: 460 KČ

Doba trvání: 45 minut


Při platbě za 16 a více lekcí je cena 420 Kč

Přihlaste se
RECENZE
Co říkají naši studenti
 • Díky tomuto kurzu a úsilí mé učitelky Julie jsem zvládl základní úroveň češtiny od nuly. Kurz se mi vryl do paměti svou vysokou intenzitou a hloubkou probírání gramatických základů jazyka. Materiál je prezentován tak, že je učení jazyka zajímavé. Čas a frekvence lekcí (v průměru 2x týdně po 1,5 hodině) se ukázaly jako nejoptimálnější režim studia. Občas to pro mě bylo těžké, ale Julie mi pomohla udržet pozitivní náladu. Děkuji za skvěle strávený čas, zkušenosti a znalosti!

  Pavel Kochetkov

  Kurz češtiny pro začátečníky A2

 • Ještě před dvěma měsíci jsem nevěděla, jak přistoupit k češtině. Maraton pro začátečníky se pro mě ukázal jako skutečná záchrana. Informace byly podávány velmi přístupnou formou, srozumitelnou i člověku, který o češtině nic neví (to jsem byla já:)). Přednášky byly výstižné, učitelé odpovídali na všechny otázky týkající se teorie a úkolů, opravovali chyby. Ano, úkoly byly často rozsáhlé a někdy bylo obtížné dodržet termíny) Ale kdo říkal, že to bude snadné? Moc děkuji za maraton, velmi mi pomohl se seznámením s jazykem. A ještě jsem vyhrála zkušební lekci s rodilým mluvčím, z čehož mám velkou radost!

  Rita Frank

  Skvělý způsob, jak se začít učit česky

 • Skvělý kurz pro ty, kteří se teprve seznamují s jazykem. Chtěla bych zvlášť poděkovat Ksenií a Aleně za obrovský přínos do znalostního fondu každého účastníka maratonu. Je vidět, že se učitelé opravdu snažili; vše bylo jasné, stručné a nesmírně zajímavé. Zvláštní poděkování za to, že nás naučili mít rádi slova s ř. Na shledanou na příštím maratonu!

  Valeria Palamarchuk

  Maraton A1

 • Dobrý den, chtěla bych vyjádřit velkou vděčnost škole Krokos a také Viktorii. Velmi se mi líbí studium ve vaší škole prostřednictvím online lekcí. V současné době se učím s úžasnou Viktorií, která vždy kvalitně předává všechna témata a informace, které mi budou užitečné v budoucnu. Studovat s Viktorií je potěšení. Viktorie vždy zvedne náladu a vede ty nejlepší lekce.

  Irina Yakovleva

  Mockrát děkuji

Připraveni začít?
Vyplňte níže uvedený formulář a získejte konzultaci ZDARMA. Pomůžeme vám vybrat co nejvhodnější možnost studia!
Začněte svou cestu k cizím jazykům s námi!
Krokos school s.r.o.IČO: 19 324 634Kaprova 42/14,
Staré Město, 110 00 Praha